Игровые Форумы - Показать сообщение отдельно - Обсуждение модификаций для ТДМ2
Показать сообщение отдельно
Старый 20.07.2011, 01:53   #22
BGTeam
 
 Аватар для Navarra
 
Отсутствует :(

Регистрация: 14.02.2007
Адрес: Мариуполь
Сообщения: 1,044

Репутация: 881   Добавить отзыв для Navarra

Отправить сообщение для  Navarra с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от volk160590
не знаю куди писати, вирішив сюди... є багацько мододєлів, і я завжди думав, що вони на власному інтузіазмі працюють, це так?

Це так! А що, зараз інакше гадаешь?
Проект не коммерческий, откуда тут что-либо кроме энтузиазма взять? Слава богу уже не первый год и дай Бог не последний...

Цитата:
Сообщение от volk160590
щодо скриптів - чи то ви (не в обіду, просто не знав як висловитись правильніше) пишете поламерськи скрипти, чи це двіжок сприймає лиш лінійну цепочку скриптів ?

А какие есть претензии? Движок не ахти, да и сюжет линеен... Делать развилки - каждая развилка в 2 раза больше времени и так в арифмитической прогрессии... Частично пользуемся, разводим, сводим, пересекаем, но местами... Большей необходимости нет.

Цитата:
Сообщение от volk160590
Наприклад самий початок, я - раб, до мене звертається хтось(раб також мабуть), якщо я вийду раніше нього з дому - опаля, "думка" про "Беатріс" не зявляється, а отже мої рятівники не зявляються, а отже я застряв на острові і треба починати гру заново, і сейвитись постійно... Варіант 1 - блокування руху(що дуже чатсто використовується в грі). Варіант 2 - закрити локацію(деколи використовується) Варіант 3 - перебрати всі можливі дії героя і дії з героєм Варіант 4 - правильно визначати на що реагувати (в цій ситуації треба на вихід з доміка - щоб запускався скрипт полюбому, незалежно вийшов раб, чи не вспів, вирішив я постояти чи на радостях вилетіти з дому)

Блоки и т.п. и ставятся... Местами где не нужно - нет, есть местами где еще не досмотрено, но всему свое время... Есть местами, где тестеры должны обратить внимание на отклонения и дать рекомендации к устранению... Все в работе, все прорабатывается!

Цитата:
Сообщение от volk160590
До речі це прикол двіжка чи як?

Это корни "китайтского рандома"

Цитата:
Сообщение от volk160590
*Якщо вам потрібна допомога(не безкоштовно)

Не безкоштовно - хто завгодно зможе... Проект некомерческий, отсюда и вывод - проект не коммерческий!
   
__________________
Идея - двигатель прогресса!!!


Ответить с цитированием