Игровые Форумы - Показать сообщение отдельно - Обсуждение модификаций для ТДМ2
Показать сообщение отдельно
Старый 19.07.2011, 13:36   #15
Новичок

 
Отсутствует :(

Регистрация: 19.07.2011
Сообщения: 3

Репутация: 10   Добавить отзыв для volk160590

По умолчанию

не знаю куди писати, вирішив сюди...
є багацько мододєлів, і я завжди думав, що вони на власному інтузіазмі працюють, це так?

щодо скриптів - чи то ви (не в обіду, просто не знав як висловитись правильніше) пишете поламерськи скрипти, чи це двіжок сприймає лиш лінійну цепочку скриптів ?

Наприклад самий початок, я - раб, до мене звертається хтось(раб також мабуть), якщо я вийду раніше нього з дому - опаля, "думка" про "Беатріс" не зявляється, а отже мої рятівники не зявляються, а отже я застряв на острові і треба починати гру заново, і сейвитись постійно...

Варіант 1 - блокування руху(що дуже чатсто використовується в грі).
Варіант 2 - закрити локацію(деколи використовується)
Варіант 3 - перебрати всі можливі дії героя і дії з героєм
Варіант 4 - правильно визначати на що реагувати (в цій ситуації треба на вихід з доміка - щоб запускався скрипт полюбому, незалежно вийшов раб, чи не вспів, вирішив я постояти чи на радостях вилетіти з дому)

До речі це прикол двіжка чи як? Взяв завдання у губернатора знайти шпіона. - говрив з народом, шукав все ок. Вирішив перезагрузитись до того як брав завдання. Взяв завдання, з народом спілкуюсь, і хоть би хни, діалог "Ти шпіон?" не зявляється вже... пробував декілька раз...

*Якщо вам потрібна допомога(не безкоштовно) - пишіть volk160590@mail.ru. Про мене - програміст на С++, веб-програміст(пхп+мускул+яваскріпт+хтмл+ксс),... Навички позволяють як написати що завгодно з 0, так і розібратись вже в існуючому, вивчення мови, чи середовища в рекордні сроки...
    Ответить с цитированием